Views Simple XML Sitemap Export (1.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Priority
hu: Fontosság

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Variants
hu: Variánsok

en: Change frequency
hu: Gyakoriság megváltoztatása

en: Contextual filters
hu: Szövegkörnyezeti szűrők
