Views Simple XML Sitemap Export (1.0.0-beta3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Priority
id: Prioritas

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: Index
id: Indeks

en: Change frequency
id: Ubah frekuensi

en: Contextual filters
id: Filter kontekstual
