Views Simple XML Sitemap Export (1.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Priority
pl: Priorytet

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Index
pl: Indeks

en: Variants
pl: Warianty

en: Change frequency
pl: Częstotliwość zmian

en: Contextual filters
pl: Filtry kontekstowe
