Views Simple XML Sitemap Export (1.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Priority
sv: Prioritet

en: Arguments
sv: Argument

en: Index
sv: Förteckning

en: Variants
sv: Varianter

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: Contextual filters
sv: Kontextuella filter

en: The priority this display will have in the eyes of search engine bots.
sv: Den prioritet som denna visning kommer att ha i sökmotorerna.
