Views Simple XML Sitemap Export (1.0.0-beta4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Variants
bo: བྱེ་བྲག

en: Contextual filters
bo: ནང་དོན་གོང་འོག་ཚག་རྒྱག་བྱེད
