Views Simple XML Sitemap Export (1.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Priority
cs: Priorita

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Index
cs: Rejstřík

en: Variants
cs: Varianty

en: Change frequency
cs: Četnost změn

en: Contextual filters
cs: Kontextuální filtry
