Views Simple XML Sitemap Export (1.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Priority
da: Prioritet

en: Arguments
da: Parametre

en: Index
da: Indeks

en: Variants
da: Varianter

en: Change frequency
da: Opdateringsfrekvens

en: Contextual filters
da: Kontekstuelle filtre
