Views Simple XML Sitemap Export (1.0.0-beta4) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Priority
es: Prioridad

en: Arguments
es: Argumentos

en: Index
es: Índice

en: Variants
es: Variantes

en: Change frequency
es: Frecuencia de cambio

en: Contextual filters
es: Filtros contextuales
