Views Simple XML Sitemap Export (1.0.0-beta4) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Index
fi: Indeksi

en: Variants
fi: Muunnokset

en: Change frequency
fi: Vaihtuvuustiheys

en: Contextual filters
fi: Sisältöriippuvaiset suodattimet
