Views Simple XML Sitemap Export (1.0.0-beta4) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Variants
nl: Varianten

en: Change frequency
nl: Wijzigingsfrequentie

en: Contextual filters
nl: Contextuele filters
