Views Simple XML Sitemap Export (1.0.0-beta4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Priority
pt: Prioridade

en: Arguments
pt: Argumentos

en: Index
pt: Índice

en: Variants
pt: Variantes

en: Change frequency
pt: Mudar frequência

en: Contextual filters
pt: Filtros contextuais
