Views Simple XML Sitemap Export (1.0.0-beta4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Priority
tr: Öncelik

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: Index
tr: Dizin

en: Variants
tr: Değişkeler

en: Contextual filters
tr: Bağlamsal filtre
