Views Simple XML Sitemap Export (1.0.0-beta5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Priority
oc: Prioritat

en: Index
oc: Indèx

en: Variants
oc: Variantas

en: Change frequency
oc: Cambiar la fréquence

en: Contextual filters
oc: Filtres contextuals
