Views Simple Chart (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
