Views Simple Chart (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Top
es: Superior

en: Views
es: Vistas

en: Bottom
es: Inferior

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Timeline
es: Línea de tiempo
