Views Simple Chart (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Top
gl: Superior

en: Views
gl: Vistas

en: Bottom
gl: Botón

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita
