Views Simple Chart (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
