Views Simple Chart (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Chart type
pt: Tipo de gráfico

en: Timeline
pt: Cronograma
