Views Simple Chart (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Views
az: Görünüşlər

en: Bottom
az: Aşağı

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
