Views Simple Chart (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Left
hy: Ձախ
