Views Simple Chart (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Top
ne: माथि

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
