Views Simple Chart (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
