Views Simple Chart (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Bottom
da: Bund

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Timeline
da: Tidslinje
