Views Simple Chart (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Top
is: Toppur

en: Views
is: Gagnasýn

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
