Views Simple Chart (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Top
nl: Bovenaan

en: Views
nl: Overzichten

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Chart type
nl: Grafiektype

en: Timeline
nl: Tijdlijn
