Views Simple Chart (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Top
ru: Вверху

en: Views
ru: Представление

en: Bottom
ru: Снизу

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Timeline
ru: График времени
