Views Simple Chart (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Top
ro: Sus

en: Views
ro: Vizualizări

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta
