Views Slick Animate (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: None
et: Puudub

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Basic
et: Lihtne

en: Rows
et: Ridu

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Accessibility
et: Vaegnägijale

en: Breakpoint
et: Murdepunkt
