Views Slick Animate (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Basic
hi: सामान्य

en: Rows
hi: पंक्तियाँ

en: Breakpoint
hi: ब्रेकप्वाइंट
