Views Slick Animate (1.0.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Mobile
hu: Mobil

en: Basic
hu: Alap

en: Rows
hu: Sorok

en: Fade
hu: Áttünés

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: custom
hu: egyéni

en: Speed
hu: Sebesség

en: Draggable
hu: Húzható

en: Infinite
hu: Végtelen

en: Additional settings
hu: További beállítások

en: Desktop
hu: Asztali számítógép

en: Dots
hu: Pontok

en: Breakpoint
hu: Töréspont
