Views Slick Animate (1.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: None
lv: Nav

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Basic
lv: Pamata

en: Rows
lv: Rindas

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana
