Views Slick Animate (1.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Basic
pt: Básico

en: Rows
pt: Linhas

en: Fade
pt: Desvanecer

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: Accessibility
pt: Acessibilidade

en: custom
pt: personalizado

en: Speed
pt: Velocidade

en: Infinite
pt: Infinito

en: Breakpoint
pt: Ponto de interrupção
