Views Slick Animate (1.0.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: None
ru: Нет

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Mobile
ru: Мобильный

en: Basic
ru: Основное

en: Rows
ru: Строки

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Accessibility
ru: Доступность

en: custom
ru: дополнительный

en: Speed
ru: Скорость

en: Draggable
ru: Перетаскивание

en: Infinite
ru: Бесконечность

en: Additional settings
ru: Дополнительные настройки

en: Desktop
ru: Десктоп

en: Dots
ru: Точки

en: Responsive settings
ru: Адаптивные настройки

en: Use CSS
ru: Использовать CSS

en: Tablet
ru: Планшет

en: Breakpoint
ru: Точка останова
