Views Slick Animate (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Mobile
th: มือถือ

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Rows
th: แถว

en: Breakpoint
th: เบรกพอยต์
