Views Slick Animate (1.9.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Vertical
cs: Svislý

en: Basic
cs: Základní

en: Rows
cs: Řádky

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky
