Views Slick Animate (2.7.0) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: None
uk: Немає

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Basic
uk: Основні

en: Rows
uk: Рядки

en: Fade
uk: Згасання

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості

en: custom
uk: інший

en: Speed
uk: Швидкість

en: Draggable
uk: Доступне для перенесення

en: Infinite
uk: Нескінченний

en: Additional settings
uk: Додаткові налаштування

en: Arrows
uk: Стрілки

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Easing
uk: Ослаблення

en: Dots
uk: Цятки

en: window
uk: вікно

en: Responsive settings
uk: Адаптивні налаштування

en: slider
uk: повзунок

en: Use CSS
uk: Використовувати CSS

en: Tablet
uk: Планшет

en: Breakpoint
uk: Точка переходу

en: Progressive
uk: Прогресивне
