Views Slick Animate (3.5.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Vertical
ar: عمودي

en: Basic
ar: الأساسي

en: Rows
ar: صفوف

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: About
ar: حول

en: Breakpoint
ar: نقطة توقف
