Views Slick Animate (3.5.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: None
da: Ingen

en: Vertical
da: Vertikal

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Rows
da: Rækker

en: About
da: Om

en: custom
da: tilpasset

en: Speed
da: Hastighed

en: Infinite
da: Uendelig

en: Arrows
da: Pile
