Views Slick Animate (3.5.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Basic
eu: Basikoa

en: Rows
eu: Lerroak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Speed
eu: Abiadura
