Views Slick Animate (3.5.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: None
is: Engin

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Basic
is: Einfalt

en: Rows
is: Raðir

en: About
is: Um

en: custom
is: sérsniðið
