Views Slick Animate (3.5.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Vertical
it: Verticale

en: Basic
it: Di base

en: Rows
it: Righe

en: Fade
it: Dissolvenza

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: About
it: Informazioni

en: custom
it: personalizzato

en: Speed
it: Velocità

en: Additional settings
it: Impostazioni aggiuntive
