Views Slick Animate (3.5.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Basic
ro: Simplu

en: Rows
ro: Rânduri

en: About
ro: Despre

en: Infinite
ro: Infinit

en: Breakpoint
ro: Punct de întrerupere
