Views Slideshow (5.0.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Text
gu: લખાણ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: About
gu: વિશે

en: Effect
gu: અસર
