Views Slideshow (8.x-4.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Action
lv: Darbība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Views
lv: Skati

en: Text
lv: Teksts

en: Bottom
lv: Apakša

en: Fields
lv: Lauki

en: Random
lv: Nejaušs

en: Transition
lv: Pāreja

en: Style
lv: Stils

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Effect
lv: Effekts

en: of
lv: no
