Views Slideshow (8.x-4.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Action
is: Aðgerð

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: Views
is: Gagnasýn

en: Text
is: Texti

en: Fields
is: Svæði

en: Sort order
is: Röðun

en: Style
is: Stíll

en: of
is: af
