Views Slideshow (8.x-4.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Action
ur: ایکشن

en: Default
ur: طے شدہ

en: Views
ur: ویوز

en: Text
ur: متن
