Views Slideshow (8.x-4.4) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Action
fa: عملکرد

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Top
fa: بالا

en: Views
fa: نماها

en: Sync
fa: همگام‌سازی

en: Text
fa: متن

en: Bottom
fa: پایین

en: Fields
fa: فیلدها

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: Random
fa: تصادفی

en: Controls
fa: کنترل‌ها

en: Transition
fa: انتقال

en: Style
fa: سبک

en: Resume
fa: از سر گرفتن

en: Advanced Options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Skin
fa: پوسته

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: About
fa: درباره

en: Effect
fa: اثر

en: Speed
fa: سرعت

en: Pager Type
fa: نوع صفحه‌بند

en: Slide Counter
fa: شمارنده‌ی اسلاید

en: Slides
fa: اسلایدها

en: Slideshow Type
fa: نوع Slideshow
