Views Slideshow (8.x-4.8) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
bn: স্লাইডশো

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: About
bn: সম্পর্কে
