Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Order
af: Bestelling

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
