Views Slideshow Xtra (8.x-4.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Views
ar: الرؤى

en: Desc
ar: تنازلي

en: Order
ar: الترتيب

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
